Rád bych se Vám představil prostřednictvím vývoje mého koníčku a později i práce.

První fotoaparát

květen 2013

Jako malý kluk jsem se v technice nevyznal. Něco mi ale říkalo, že pokud chci být fotograf, nevystačím si s kompaktním fotoaparátem. Po jisté době rozhodování jsem si vybral zrcadlovka Canon EOS 1200d.

červen 2013

S první zrcadlovkou přišly i první problémy. Měla více funkcí než foťáček mých rodičů, které jsem musel nastavovat ručně. Definice jsem znal, ale nevěděl jsem co a jak funguje. Vyrazil jsem tedy na první fotografický kurz, který mě hodně posunul vpřed.

První fotografický kurz

Střední škola

září 2016

Uplynul nějaký čas a přišla střední škola. Po náročném rozhodování padla volba na fotografii v Českých Budějovicích. Potkal jsem zde spoustu zajímavých lidí, kteří mi předali své zkušenosti a znalosti i přesto, že už jsem toho hodně znal. Zároveň jsem posunul své focení na další úroveň a díky praxím získal první spolupráce. Mezi ně patří například Kis Prachatice.

Květen 2020

Po úspěšném složení maturitní zkoušky a roce v práci mimo obor, jsem se vrátil zase zpět k focení naplno. Pořídil jsem nové vybavení a našel si práci ve Virtuell s.r.o., firmě, která se zabývá prezentací prodávaných nemovitostí. Kromě skvělého kolektivu, jsem získal mnoho dalších možností, jak provádět svou práci. Mezi ně patří například natáčení či focení dronem. I přes práci na plný úvazek si ale vždy rád najdu čas na své klienty a zdokumentování jejich životních událostí.

Současnost

Pro představu mé práce, se můžete podívat do galerie či na můj Instagram.